Prosím vypnite si addblock pre prezeranie stránky. Podporujete tak jej ďalší rozvoj. Za pochopenie ďakujeme. :)

Průměrňákovi CZ

 

 

 

 

 

 

 
 • USA

  The Middle

 • Česko
 • Průměrňákovi

 • Slovensko

  Taká obyčajná rodinka

 •  

Komedie
USA, 2009 – 2018, 75 h 32 min (Minutáž: 169×21 min)

Režie: Elliot Hegarty, Ken Whittingham, Phil Traill, Wendey…
Scénář:Rob Ulin, David S. Rosenthal, Blake T. Evans, Ilana…
Hrají: Patricia Heaton, Neil Flynn, Charlie McDermott, Eden Sher, Atticus Shaffer, Chris Kattan, Frances Bay, Bob Clendenin, Paul Hipp, Doris Roberts, Marsha Mason, Alexa PenaVega, Andy Milder, Mackenzie Brooke Smith, John Cullum, Greg Cipes, Luenell, Donovan Scott, Mandy Musgrave, Patricia Belcher, Michael Kostroff, Brooke Shields, Bet…

 

Obsah

 • Patricia Heaton hraje v tomto komediálním seriálu Frankie Heckovou, ženu středního věku, která má se svým mužem Mikem (Neil Flynn) tři děti. A i když je jejich rodina někdy lehce disfunkční, společně dokážou zvládnout každý problém.
  Frankie Hecková (Patricia Heaton) je super hrdinka, nebo se jí to alespoň občas zdá, když den co den vypravuje své tři děti do školy a řeší každodenní starosti. Tahle pracující žena ve středním věku, ze střední třídy, žijící uprostřed Spojených Států, však nikdy neztrácí smysl pro humor a ironii. Frankie, jako jediná dealerka ve městě, prodává auta. Její manžel Mike (Neil Flynn) je vedoucím v místním lomu. Společně vychovávají své potomstvo v lásce, ale se středozápadní praktičností. Snaží se naučit disciplíně dospívajícího syna Axla (Charlie McDermott), podporovat svou nepříliš talentovanou, nicméně optimisticky naladěnou dceru Sue (Eden Sher) a ustát na třídních schůzkách výstřednosti nejmladšího syna Bricka (Atticus Shaffer).

.

 

 Séria 1

 Séria 2

 Séria 3

 Séria 4

 Séria 5